EN

24. ročník konference o profesionálních informačních zdrojích

29. - 30. května 2018, Praha

Děkujeme za Váš zájem o konferenci INFORUM 2018!

Dovolujeme si vás pozvat k účasti na 24. ročníku konference INFORUM, která se koná v Praze, na Vysoké škole ekonomické, v termínu 29.-30. května 2018 (úterý-středa). Využijte příležitost k prezentaci vaší firmy a staňte se vystavovatelem a/nebo sponzorem konference.

Kdo se účastní?

Konference INFORUM mají dlouholetou tradici, první ročník se konal již v roce 1995. Je určena pro pracovníky akademických, odborných a veřejných knihoven, manažery, vědecké a výzkumné pracovníky, vysokoškolské učitele, specialisty v oblasti ICT, pracovníky veřejné správy, studenty i další zájemce, převážně z České republiky a ze Slovenska. V roce 2017 se konference zúčastnilo 420 zaregistro­vaných, pro rok 2018 počítáme s obdobnou návštěvností.

Formát konference

Program konference zahrnuje zahajovací plenární sekci a následně několik paralelních sekcí zaměřených na elektronické informační zdroje a jejich profesionální využívání ve vědě, výzkumu, vzdělávání a podnikání. Součástí konference je také výstava domácích a zahraničních firem, přestávky na kávu a večerní Infomejdan. Konferenci předcházejí samostatné pondělní workshopy.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujme, a těšíme se na Vaši účast na konferenci INFORUM 2018!

Organizátoři

Hlavní sponzor

Mediální partneři