EN

24. ročník konference o profesionálních informačních zdrojích

29. - 30. května 2018, Praha

INFORUM 2019

V roce 2019 se konference INFORUM nekoná. Na těchto stránkách naleznete informace k poslednímu ročníku, který se uskutečnil v roce 2018:

Dvacátý čtvrtý ročník konference INFORUM proběhl od 29. do 30. května 2018. Děkujeme všem přednášejícím, partnerům konference a účastníkům za skvělou konferenci! K dispozici je fotogalerie, sborník a úvodní vystoupení GDPR blues (video).

⏩ Napsali o konferenci:
Konferencia INFORUM – štvrťstoročie inšpirácie (ITlib 2/2018)
Rozhovor nejen na téma Inforum… (Knihovna plus mimořádné číslo)

Konference INFORUM patří mezi nejvýznamnější akce svého druhu v celé střední a východní Evropě. Tematicky pokrývá okruhy týkající se elektronických informačních zdrojů a jejich profesionálního využívání ve vědě, výzkumu, vzdělávání a podnikání.

Kdo se účastní?

Konference INFORUM mají dlouholetou tradici, první ročník se konal již v roce 1995. Je určena pro pracovníky akademických, odborných a veřejných knihoven, manažery, vědecké a výzkumné pracovníky, vysokoškolské učitele, specialisty v oblasti ICT, pracovníky veřejné správy, studenty i další zájemce, převážně z České republiky a ze Slovenska. V roce 2017 se konference zúčastnilo 420 zaregistro­vaných, pro rok 2018 počítáme s obdobnou návštěvností.

Formát konference

Program konference zahrnuje zahajovací plenární sekci a následně několik paralelních sekcí zaměřených na elektronické informační zdroje a jejich profesionální využívání ve vědě, výzkumu, vzdělávání a podnikání. Součástí konference je také výstava domácích a zahraničních firem, přestávky na kávu a večerní Infomejdan. Konferenci předcházejí samostatné pondělní workshopy.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujme, a těšíme se na Vaši účast na konferenci INFORUM 2018!

Organizátoři

Hlavní sponzor

Mediální partneři